Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Stręgoborzyce

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 904,00 m², Stręgoborzyce, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 904,00 m², Stręgoborzyce

    Na sprzedaż działka budowlana - 19 arów w Stręgoborzycach Planujesz budowę domu w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, ale w pobliżu wszystkich ważnych udogodnień? Ta działka może być idealnym miejscem dla Ciebie! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 19 arów, doskonałą pod budowę domu j...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    197 000 zł

    Stręgoborzyce

    1 904,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Stręgoborzycach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Stręgoborzycach: 103 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1904 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1904 m²

Wskaźniki rynku działek w Stręgoborzycach

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 70,39%
  • Ceny działek na sprzedaż w Stręgoborzycach są o 94,38% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Stręgoborzycach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni