Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Skrzeszew

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 2 007,00 m², Skrzeszew, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 2 007,00 m², Skrzeszew

    Powierzchnia działki 2027 m2, szerokość 19,5m. Dojazd do działki ulicą asfaltową. Działka ogrodzona z drewnianym domkiem. Woda własne ujecie, gaz w granicy działki . Słup energetyczny 10m od granicy posesji. Na działce można budować dom. Blisko szkoła, przystanek ,sklep. Zamieszczona oferta nie stan...

    więcej »

    4 ŚCIANY sp. z o.o.

    650 000 zł

    Skrzeszew

    2 007,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Skrzeszewie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Skrzeszewie: 324 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 2007 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 2007 m²

Wskaźniki rynku działek w Skrzeszewie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 8,62%
  • Ceny działek na sprzedaż w Skrzeszewie są o 81,42% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Skrzeszewie

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni