Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Proszków, Środa Śląska

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 000,00 m², Proszków, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 000,00 m², Proszków

    Pięknie położone działki budowlane przy granicy Środy Śląskiej i miejscowości Proszków, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową.W drodze asfaltowej znajduje się sieć elektroenergetyczna, wodna i kanalizacyjna. Przedmiotem sprzedaży jest działka 114/14 o powierzchni 1000m2. Teren dobrze nasłoneczniony, p...

    więcej »

    Nexus360 Nieruchomości

    189 000 zł

    Proszków

    1 000,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Proszkowie, Środa Śląska - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Proszkowie, Środa Śląska: 189 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1000 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1000 m²

Wskaźniki rynku działek w Proszkowie, Środa Śląska

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 64,67%
  • Ceny działek na sprzedaż w Proszkowie, Środa Śląska są o 94,60% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Proszkowie, Środa Śląska

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni