Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Myślibórz

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 7 337,00 m², Myślibórz, Wierzbnica, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 7 337,00 m², Wierzbnica

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Działka na sprzedaż o łącznej powierzchni 0,7337 ha podzielona na 6 działek: 0,1108 0,1354 0,1186 0,1016 0,1192 0,1195 0,0286 – droga wewnętrzna Idealne przeznaczenie na małe osiedle. Gratka dla dewelopera. Wydana Decyzja o warunkach zabudowy: 6 budynków...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    997 832 zł

    Myślibórz, Wierzbnica

    7 337,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Myśliborzu - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Myśliborzu: 136 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 7337 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 7337 m²

Wskaźniki rynku działek w Myśliborzu

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 24,92%
  • Ceny działek na sprzedaż w Myśliborzu są o 71,52% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Myśliborzu

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni