Logo

Działka na sprzedaż, 698,00 m², oferta nr 158020227

69 800 zł

100 zł /m²

Rata 327 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dąbrowa

Działka 698,00 m², oferta nr , 158020227, Dąbrowa
158020227 - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

698,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą