Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Koźmice Małe

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 3 899,00 m², Koźmice Małe, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 3 899,00 m², Koźmice Małe

    REZERWACJA OFETA BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCHMarzysz o domu z pięknym widokiem, wśród zieleni i ciszy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki?Ta oferta może być właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 38,99 ar, położone w kameralnej, spokojnej okolicy w miejscow...

    więcej »

    Kancelaria Finansowo - Konsultingowa Wojciech Piotrowski

    350 000 zł

    Koźmice Małe

    3 899,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Koźmicach Małych - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Koźmicach Małych: 90 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 3899 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 3899 m²

Wskaźniki rynku działek w Koźmicach Małych

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 56,08%
  • Ceny działek na sprzedaż w Koźmicach Małych są o 90,01% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Koźmicach Małych

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni