Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Chmiel Pierwszy

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 1 964,00 m², Chmiel Pierwszy, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 1 964,00 m², Chmiel Pierwszy

    Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną , usytuowaną w cichej i malowniczej miejscowości Chmiel Pierwszy, w gminie Jabłonna. Oferowany grunt o powierzchni całkowitej 1964 mkw złożony jest z dwóch nieruchomości. Ulokowany jest w pierwszej linii zabudowy od asfaltowej drogi gminnej. Częściow...

    więcej »

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.

    156 000 zł

    Chmiel Pierwszy

    1 964,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 79 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 1964 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 1964 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 64,02%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 17,51% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni