Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Bielawki

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 4 405,00 m², Bielawki, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 4 405,00 m², Bielawki

    Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 4405 m², położona w miejscowości Bielawki, oznaczona numerem ewidencyjnym 11/1. Nieruchomość posiada dostęp do mediów – na działce znajduje się przyłącze wodociągowe oraz energia elektryczna. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzenneg...

    więcej »

    Aspect Nieruchomości - ogólnopolska sieć biur

    260 000 zł

    Bielawki

    4 405,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż : 59 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 4405 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 4405 m²

Wskaźniki rynku działek

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 8,33%
  • Ceny działek na sprzedaż są o 18,09% tańsze niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni