Logo

Działka na sprzedaż, 693,00 m², oferta nr ASK-GS-51402

118 000 zł

170 zł /m²

Rata 552 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kutno, Janiny Porazińskiej

Działka 693,00 m², oferta nr , ASK-GS-51402, Kutno, Janiny Porazińskiej
ASK-GS-51402 - zdjęcie nr 0
ASK-GS-51402 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja działki 693 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

170 zł

Powierzchnia:

693,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą