Logo

Działka na sprzedaż, 25 051,00 m², oferta nr ASK-GS-46666

2 505 100 zł

100 zł /m²

Rata 11 721 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kutno, Łąkoszyńska

Działka 25 051,00 m², oferta nr , ASK-GS-46666, Kutno, Łąkoszyńska
ASK-GS-46666 - zdjęcie nr 0
ASK-GS-46666 - zdjęcie nr 1
ASK-GS-46666 - zdjęcie nr 2
ASK-GS-46666 - zdjęcie nr 3
ASK-GS-46666 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 25051 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

100 zł

Powierzchnia:

25 051,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą