Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Wojtal

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
3 857 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 140,00 m², Wojtal, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 140,00 m², Wojtal

    Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i bliskość terenów zielonych!Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• piekny widok• bliskość terenów zielonychNieruchomość złożona z: • przedpokój 8 m.kw• łazienka 4 m.kw• schody 6 m.kw• salon 22 m.kw• sypialnia 11 m.kw• kuchnia...

    więcej »

    Metrohouse

    590 000 zł

    Wojtal

    3 pok.

    140,00 m²

  • Dom 140,00 m², Wojtal, Leśna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 140,00 m², Leśna

    Idealna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i bliskość terenów zielonych! Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o pow. 1,01 ha, usytuowana w malowniczej okolicy przy ul. LEŚNEJ. Obniżka ceny z 590 000 zł na 490 000 zł obowiązuje tylko do końca sierpnia! Na działce usytuowany jest dom z la...

    więcej »

    Metrohouse

    490 000 zł

    Wojtal, Leśna

    3 pok.

    140,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Rynek domów na sprzedaż - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż : 3 857 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 140 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 140 m²

Wskaźniki rynku domów

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 39,56%
  • Ceny domów na sprzedaż są o 20,46% droższe niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż wynosi 540 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 527 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 140 do 140 m² od 3 do 3 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)
  • pozostałe domy (1 oferta)

Wojtal - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 140,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 540 000 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż?

Najdroższy dom na sprzedaż kosztuje 590 000 zł

Najtańszy dom na sprzedaż kosztuje 490 000 zł