Logo

Dom na sprzedaż, 138,75 m², oferta nr SDJOGO732

1 300 000 zł

9 369 zł /m²

Rata 6 082 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Chojnice, Zamieście

Dom 138,75 m², oferta nr , SDJOGO732, Chojnice, Zamieście
SDJOGO732 - zdjęcie nr 0
SDJOGO732 - zdjęcie nr 1
SDJOGO732 - zdjęcie nr 2
SDJOGO732 - zdjęcie nr 3
SDJOGO732 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 138.75 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

138,75 m²

Powierzchnia działki:

1 011,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2019

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?