Logo

Dom na sprzedaż, 140,00 m², oferta nr RYXE787

590 000 zł

4 214 zł /m²

Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Wojtal

Dom 140,00 m², oferta nr , RYXE787, Wojtal
RYXE787 - zdjęcie nr 0
RYXE787 - zdjęcie nr 1
RYXE787 - zdjęcie nr 2
RYXE787 - zdjęcie nr 3
RYXE787 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 140 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

140,00 m²

Powierzchnia działki:

10 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1950

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?