Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Stare Pole

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
4 803 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 152,00 m², Stare Pole, Władysława Stanisława Reymonta, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 152,00 m², Władysława Stanisława Reymonta

    Budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem w m-ci Stare Pole. Podpiwniczony, ocieplony, dach kryty blachą. Na str. południowo-zachodniej, solary ECO. Powierzchnia całkowita 170m2, powierzchnia użytkowa 152m2. W tym 5 pokoi, 2 łazienki, dwie kuchnie. Budynek powstał w końcu lat 80-tych XX wieku. Stan...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    730 000 zł

    Stare Pole, Władysława Stanisława Reymonta

    5 pok.

    152,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 152 do 152 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Stare Pole - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 152,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 730 000 zł.