Logo

Dom na sprzedaż, 120,00 m², oferta nr PAN539478

499 000 zł

4 158 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dębina

Dom 120,00 m², oferta nr , PAN539478, Dębina
PAN539478 - zdjęcie nr 0
PAN539478 - zdjęcie nr 1
PAN539478 - zdjęcie nr 2
PAN539478 - zdjęcie nr 3
PAN539478 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 120 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

120,00 m²

Powierzchnia działki:

4 878,00 m²

Typ domu:

bliźniak

Rok Budowy:

1920

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?