Logo

Dom na sprzedaż, 195,00 m², oferta nr IN772449

3 550 000 zł

18 205 zł /m²

Rata 16 610 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty InVilla Nieruchomości

Gdynia, Orłowo, Bernadowska

Dom 195,00 m², oferta nr , IN772449, Gdynia, Orłowo, Orłowo, Bernadowska
IN772449 - zdjęcie nr 0
IN772449 - zdjęcie nr 1
IN772449 - zdjęcie nr 2
IN772449 - zdjęcie nr 3
IN772449 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 195 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

195,00 m²

Powierzchnia działki:

261,00 m²

Typ domu:

segment skrajny

Rok Budowy:

2006

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?