Logo

Dom na sprzedaż, 350,00 m², oferta nr SDGOPA723

800 000 zł

2 286 zł /m²

Rata 3 743 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Malbork, Mieszka i

Dom 350,00 m², oferta nr , SDGOPA723, Malbork, Mieszka i
SDGOPA723 - zdjęcie nr 0
SDGOPA723 - zdjęcie nr 1
SDGOPA723 - zdjęcie nr 2
SDGOPA723 - zdjęcie nr 3
SDGOPA723 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 350 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

8 pokoi

Powierzchnia:

350,00 m²

Powierzchnia działki:

603,00 m²

Rok Budowy:

1992

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?