Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Łącko

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Łącku wynosi 
6 165 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 133,00 m², Łącko, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 133,00 m², Łącko

    Twoje miejsce w Beskidzie! Dom z ogrodem - Brzyna, gm. Łącko! Urokliwa okolica, przestronny dom - gotowy do zamieszkania lub przebudowy. Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 133 m² , położonego w malowniczej miejscowości Brzyna , w gminie Łącko, znanej...

    więcej »

    Bracia Sadurscy Nieruchomości

    820 000 zł

    Łącko

    5 pok.

    133,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż w Łącku

W Łącku w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Łącku oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 133 do 133 m² od 5 do 5 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Łącko - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Łącku?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Łącku wynosi obecnie 133,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Łącku?

Średnia cena domu na sprzedaż w Łącku wynosi obecnie 820 000 zł.