Logo

Dom na sprzedaż, 300,00 m², oferta nr 41280

499 000 zł

1 663 zł /m²

Rata 2 335 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 300 m², Paszyn

Paszyn

Dom 300,00 m², oferta nr , 41280, Paszyn
Lokalizacja domu 300 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

300,00 m²

Powierzchnia działki:

900,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?