Logo

Dom na sprzedaż, 206,30 m², oferta nr HUXU885

1 987 000 zł

9 632 zł /m²

Rata 9 297 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Krynica-Zdrój

Dom 206,30 m², oferta nr , HUXU885, Krynica-Zdrój
HUXU885 - zdjęcie nr 0
HUXU885 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 206.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

206,30 m²

Powierzchnia działki:

800,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2019

Wirtualny spacer:

zobacz »

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?