Logo

Dom na sprzedaż, 90,86 m², oferta nr SDHELA884

650 000 zł

7 154 zł /m²

Rata 3 041 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Gródek

Dom 90,86 m², oferta nr , SDHELA884, Gródek
SDHELA884 - zdjęcie nr 0
SDHELA884 - zdjęcie nr 1
SDHELA884 - zdjęcie nr 2
SDHELA884 - zdjęcie nr 3
SDHELA884 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 90.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,86 m²

Powierzchnia działki:

850,00 m²

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?