Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Koszarawa

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Kaszarawie wynosi 
4 992 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom 120,00 m², Koszarawa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 120,00 m², Koszarawa

    Zakochaj się w tym pięknym miejscu. Do tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Dom całoroczny lub weekendowy. PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ! Nieruchomość dostępna w zacisznym i widokowym miejscu w Koszarawie z ogrodzoną działką o powierzchni 2430m2 i domu o pow. ok 96 m2. D...

    więcej »

    Metrohouse

    599 000 zł

    Koszarawa

    6 pok.

    120,00 m²

  • Dom wolnostojący 120,00 m², Koszarawa, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 120,00 m², Koszarawa

    Zakochaj się w tym pięknym miejscu. To tutaj odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Dom całoroczny lub weekendowy. PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ! Nieruchomość dostępna w zacisznym i widokowym miejscu w Koszarawie z ogrodzoną działką o powierzchni 2430m2 i domu o pow. ok 90 m2. D...

    więcej »

    Metrohouse

    599 000 zł

    Koszarawa

    6 pok.

    120,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Rynek domów na sprzedaż w Kaszarawie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w Kaszarawie: 4 992 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 120 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 120 m²

Wskaźniki rynku domów w Kaszarawie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny spadły o 51,45%
  • Ceny domów na sprzedaż w Kaszarawie są o 87,04% tańsze niż w Warszawie

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż w Kaszarawie wynosi 599 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 2 803 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż w Kaszarawie

W Kaszarawie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Kaszarawie oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 120 do 120 m² od 6 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)
  • pozostałe domy (1 oferta)

Koszarawa - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Kaszarawie?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Kaszarawie wynosi obecnie 120,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Kaszarawie?

Średnia cena domu na sprzedaż w Kaszarawie wynosi obecnie 599 000 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż w Kaszarawie?

Najdroższy dom na sprzedaż w Kaszarawie kosztuje 599 000 zł

Najtańszy dom na sprzedaż w Kaszarawie kosztuje 599 000 zł