zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Polski Holding Nieruchomości S.A. - deweloperska firma zajmującą się działalnością budowlaną w Warszawie ie Wrocławiu. Deweloperskie doświadczenie jest gwarancją powodzenia w realizacji projektów mieszkaniowych w profesjonalny sposób. Sprawdź!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Polski Holding Nieruchomości

Polski Holding Nieruchomości (PHN) marka, która realizuje inwestycje mieszkaniowe w całej Polsce. Jesteśmy wiodącym inwestorem i jedną z największych spółek sektora pod względem wartości rynkowej portfela, który skupia ok. 140 nieruchomości i blisko 700 ha gruntów (m.in. w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i we Wrocławiu). Naszą wizytówką w stolicy jest zrealizowana na Woli inwestycja Vis A Vis Wola obejmująca łącznie 468 mieszkań.

Poza doświadczeniem i portfolio realizacji, naszą wiarygodność na rynku buduje fakt, że jesteśmy spółką z większościowym udziałem Skarbu Państwa, od 2013 roku notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Polski Holding Nieruchomości - powiązane wiadomości i promocje

Więcej wiadomości

Nasza oferta

4 oferty

Filtruj
Wybrane filtry: