Logo

Obiekt na sprzedaż, 1 274,00 m², oferta nr T01342

2 500 000 zł

1 962 zł /m²

Rata 11 697 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Orange

Warszawa, ul. Radłowska

Obiekt 1 274,00 m², oferta nr , T01342, Warszawa, ul. Radłowska
T01342 - zdjęcie nr 0
T01342 - zdjęcie nr 1
T01342 - zdjęcie nr 2
T01342 - zdjęcie nr 3
T01342 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja obiektu 1274 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 962 zł

Powierzchnia:

1 274,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą