Logo

Nowe mieszkanie, 55,89 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr X/33

982 566 zł

17 580 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 597 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 9, 10

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

3 pokoje, mieszkanie 55,89 m², piętro 2, oferta nr X/33, Metro Art 9, 10, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 0
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 1
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 2
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 3
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.89 m², X/33
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,89 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,98 m²)

Termin oddania:

etap X - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę