Logo

Nowe mieszkanie, 51,04 m², 2 pokoje, parter, oferta nr X/26

898 615 zł

17 606 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 204 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Metro Art 9, 10

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

2 pokoje, mieszkanie 51,04 m², parter, oferta nr X/26, Metro Art 9, 10, Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Żupnicza
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 0
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 1
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 2
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 3
Metro Art 9, 10 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 51.04 m², X/26
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,04 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (16,18 m²)

Termin oddania:

etap X - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę