Logo

Nowe mieszkanie, 63,58 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A3.02.24

699 380 zł

11 000 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 272 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Aura

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35

3 pokoje, mieszkanie 63,58 m², piętro 2, oferta nr A3.02.24, Osiedle Aura, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35
SALON Z ANEKSEM23,74 m²SYPIALNIA10,70 m²SYPIALNIA10,19 m²ŁAZIENKA5,19 m²KORYTARZ13,76 m²BALKON15,20 m²
Wymiary mieszkania 63.58 m², A3.02.24
Osiedle Aura - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 63.58 m², A3.02.24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,58 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,20 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę