Logo

Nowe mieszkanie, 98,65 m², 4 pokoje, 7 piętro, oferta nr A3.07.74

1 430 425 zł

14 500 zł /m²

Rata 6 693 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Aura

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35

4 pokoje, mieszkanie 98,65 m², piętro 7, oferta nr A3.07.74, Osiedle Aura, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35
SALON Z ANEKSEM35,66 m²SYPIALNIA17,94 m²SYPIALNIA10,79 m²SYPIALNIA10,79 m²ŁAZIENKA5,45 m²WC1,76 m²GARDEROBA1,51 m²KORYTARZ14,76 m²TARAS56,84 m²
Wymiary mieszkania 98.65 m², A3.07.74
Osiedle Aura - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 98.65 m², A3.07.74
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

98,65 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (56,84 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę