Logo

Nowe mieszkanie, 66,20 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A3.01.14

721 580 zł

10 900 zł /m²

Rata 3 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Aura

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35

3 pokoje, mieszkanie 66,20 m², piętro 1, oferta nr A3.01.14, Osiedle Aura, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35
SALON Z ANEKSEM24,76 m²SYPIALNIA12,52 m²SYPIALNIA11,22 m²ŁAZIENKA5,59 m²KORYTARZ12,11 m²BALKON15,20 m²
Wymiary mieszkania 66.2 m², A3.01.14
Osiedle Aura - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 66.2 m², A3.01.14
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,20 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,20 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę