Logo

Nowe mieszkanie, 118,11 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr A3.06.64

1 334 643 zł

11 300 zł /m²

Rata 6 244 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Aura

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35

4 pokoje, mieszkanie 118,11 m², piętro 6, oferta nr A3.06.64, Osiedle Aura, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35
SALON Z ANEKSEM39,42 m²SYPIALNIA17,39 m²SYPIALNIA17,27 m²SYPIALNIA12,89 m²ŁAZIENKA7,06 m²ŁAZIENKA3,79 m²GARDEROBA7,52 m²KORYTARZ12,77 m²BALKON13,43 m²BALKON7,40 m²
Wymiary mieszkania 118.11 m², A3.06.64
Osiedle Aura - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 118.11 m², A3.06.64
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

118,11 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (13,43 m²), balkon (7,40 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę