Logo

Nowe mieszkanie, 68,88 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A3.00.08

778 344 zł

11 300 zł /m²

Rata 3 642 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle Aura

Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35

3 pokoje, mieszkanie 68,88 m², parter, oferta nr A3.00.08, Osiedle Aura, Toruń, Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego 35
SALON Z ANEKSEM24,65 m²SYPIALNIA12,74 m²SYPIALNIA11,50 m²ŁAZIENKA4,49 m²WC1,91 m²GARDEROBA3,02 m²KORYTARZ10,57 m²TARAS15,19 m²OGRÓDEK63,20 m²
Wymiary mieszkania 68.88 m², A3.00.08
Osiedle Aura - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 68.88 m², A3.00.08
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

68,88 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,58 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,19 m²), ogródek (63,20 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę