Logo

Nowe mieszkanie, 62,88 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B17

685 392 zł

10 900 zł /m²

Rata 3 207 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Kostuchna, ul. Zdzisława Hierowskiego 20

SALON Z ANEKSEM23,95 m²SYPIALNIA13,28 m²SYPIALNIA8,76 m²ŁAZIENKA4,19 m²WC2,04 m²KORYTARZ10,66 m²BALKON5,85 m²BALKON3,62 m²
Wymiary mieszkania 62.88 m², B17
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 0
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 1
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 2
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.88 m², B17
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,88 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,85 m²), balkon (3,62 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę