Logo

Nowe mieszkanie, 60,55 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr D26

693 298 zł

11 450 zł /m²

Rata 3 244 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Kostuchna, ul. Zdzisława Hierowskiego 20

SALON Z ANEKSEM22,80 m²SYPIALNIA11,22 m²SYPIALNIA10,21 m²ŁAZIENKA4,19 m²WC2,03 m²KORYTARZ10,10 m²BALKON4,86 m²
Wymiary mieszkania 60.55 m², D26
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 0
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 1
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 2
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.55 m², D26
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,55 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,86 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę