Logo

Nowe mieszkanie, 80,75 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr A29

892 288 zł

11 050 zł /m²

Rata 4 175 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Katowice, Kostuchna, ul. Zdzisława Hierowskiego 20

SALON Z ANEKSEM25,71 m²SYPIALNIA15,49 m²SYPIALNIA13,64 m²SYPIALNIA8,47 m²ŁAZIENKA3,94 m²WC1,91 m²KORYTARZ11,59 m²BALKON7,38 m²
Wymiary mieszkania 80.75 m², A29
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 0
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 1
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 2
Osiedle Hierowskiego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 80.75 m², A29
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

80,75 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW), wschód (E)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,38 m²)

Termin oddania:

lipiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę