Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 57,00 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr TB#577461737

815 000 zł

14 298 zł /m²

Rata 3 813 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Wałbrzyska

3 pokoje, mieszkanie 57,00 m², piętro 9, oferta nr , TB#577461737, Warszawa, Wałbrzyska
Lokalizacja mieszkania 57 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,00 m²

Piętro:

9 piętro

Rok Budowy:

1975

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę