Logo

Nowe mieszkanie, 57,78 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 11

832 810 zł

14 413 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 897 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Talarowa

3 pokoje, mieszkanie 57,78 m², piętro 1, oferta nr 11, Apartamenty Talarowa 3, Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Talarowa
SALON Z ANEKSEM18,69 m²SYPIALNIA14,31 m²SYPIALNIA10,21 m²ŁAZIENKA4,59 m²WC1,85 m²KORYTARZ7,79 m²BALKON8,60 m²
Wymiary mieszkania 57.78 m², 11
Wirtualna makieta 3D inwestycji Apartamenty Talarowa 3
11
Plan piętra
Apartamenty Talarowa 3 - zdjęcie nr 0
Apartamenty Talarowa 3 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 57.78 m², 11
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,78 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,60 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę