Logo

Nowe mieszkanie, 63,75 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B2-00-8B

629 379 zł

9 873 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 945 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska I

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

3 pokoje, mieszkanie 63,75 m², parter, oferta nr B2-00-8B, Nowa Francuska I, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM20,99 m²SYPIALNIA15,62 m²SYPIALNIA12,35 m²ŁAZIENKA4,97 m²WC1,90 m²KORYTARZ7,80 m²TARAS17,44 m²OGRÓDEK25,44 m²
Wymiary mieszkania 63.75 m², B2-00-8B
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 63.75 m², B2-00-8B
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,75 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (17,44 m²), ogródek (25,44 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę