Logo

Nowe mieszkanie, 73,04 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B2-01-3A

709 470 zł

9 713 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 319 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Francuska I

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, ul. Szybowcowa

3 pokoje, mieszkanie 73,04 m², piętro 1, oferta nr B2-01-3A, Nowa Francuska I, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Muchowiec, ul. Szybowcowa
SALON Z ANEKSEM28,17 m²SYPIALNIA14,31 m²SYPIALNIA12,13 m²ŁAZIENKA4,98 m²ŁAZIENKA3,52 m²KORYTARZ9,88 m²LOGGIA7,40 m²LOGGIA6,85 m²
Wymiary mieszkania 73.04 m², B2-01-3A
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 0
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 1
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 2
Nowa Francuska I - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 73.04 m², B2-01-3A
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

73,04 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,40 m²), loggia (6,85 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę