Logo

Nowe mieszkanie, 62,29 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B.2.49

811 760 zł

13 032 zł /m²

Rata 3 798 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piano Forte

Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57

3 pokoje, mieszkanie 62,29 m², piętro 2, oferta nr B.2.49, Piano Forte, Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57
Piano Forte - zdjęcie nr 0
Piano Forte - zdjęcie nr 1
Piano Forte - zdjęcie nr 2
Piano Forte - zdjęcie nr 3
Piano Forte - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.29 m², B.2.49
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,29 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę