Logo

Nowe mieszkanie, 72,41 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr C.1.92

897 433 zł

12 394 zł /m²

Rata 4 199 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piano Forte

Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57

3 pokoje, mieszkanie 72,41 m², piętro 1, oferta nr C.1.92, Piano Forte, Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57
Piano Forte - zdjęcie nr 0
Piano Forte - zdjęcie nr 1
Piano Forte - zdjęcie nr 2
Piano Forte - zdjęcie nr 3
Piano Forte - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 72.41 m², C.1.92
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,41 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę