Logo

Nowe mieszkanie, 44,65 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr D.2.135

574 739 zł

12 872 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 689 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piano Forte

Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57

1 pokój, mieszkanie 44,65 m², piętro 2, oferta nr D.2.135, Piano Forte, Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57
Piano Forte - zdjęcie nr 0
Piano Forte - zdjęcie nr 1
Piano Forte - zdjęcie nr 2
Piano Forte - zdjęcie nr 3
Piano Forte - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 44.65 m², D.2.135
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

44,65 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

północ (N)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę