Logo

Nowe mieszkanie, 34,16 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr D.3.160

453 140 zł

13 265 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 120 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piano Forte

Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57

1 pokój, mieszkanie 34,16 m², piętro 3, oferta nr D.3.160, Piano Forte, Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57
Piano Forte - zdjęcie nr 0
Piano Forte - zdjęcie nr 1
Piano Forte - zdjęcie nr 2
Piano Forte - zdjęcie nr 3
Piano Forte - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 34.16 m², D.3.160
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,16 m²

Piętro:

3 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę