Logo

Nowe mieszkanie, 75,67 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.1.45

949 809 zł

12 552 zł /m²

Rata 4 444 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piano Forte

Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57

3 pokoje, mieszkanie 75,67 m², piętro 1, oferta nr B.1.45, Piano Forte, Łódź, Śródmieście, ul. Stefana Jaracza 57
Piano Forte - zdjęcie nr 0
Piano Forte - zdjęcie nr 1
Piano Forte - zdjęcie nr 2
Piano Forte - zdjęcie nr 3
Piano Forte - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 75.67 m², B.1.45
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

75,67 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę