Logo

Nowe mieszkanie, 62,04 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 2.1.11.

675 277 zł

10 885 zł /m²

Rata 3 159 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E

3 pokoje, mieszkanie 62,04 m², piętro 1, oferta nr 2.1.11., Apartamenty Stawowa, Opole, Szczepanowice, ul. Stawowa 59D-E
SALON Z ANEKSEM26,65 m²SYPIALNIA10,62 m²SYPIALNIA10,48 m²ŁAZIENKA4,62 m²KORYTARZ8,54 m²POMIESZCZENIE GOSPODARCZE2,14 m²BALKON25,80 m²
Wymiary mieszkania 62.04 m², 2.1.11.
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Stawowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.04 m², 2.1.11.
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,04 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (25,80 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę