Logo

Nowe mieszkanie, 54,72 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 96.1.06

758 994 zł

13 871 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 551 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ATAL Bronowice

Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Starego Dębu

3 pokoje, mieszkanie 54,72 m², piętro 1, oferta nr 96.1.06, ATAL Bronowice, Kraków, Bronowice, Bronowice Wielkie, ul. Starego Dębu
SALON Z ANEKSEM19,53 m²SYPIALNIA12,25 m²SYPIALNIA10,13 m²ŁAZIENKA4,72 m²GARDEROBA3,38 m²KORYTARZ4,81 m²BALKON3,60 m²BALKON3,00 m²
Wymiary mieszkania 54.72 m², 96.1.06
ATAL Bronowice - zdjęcie nr 0
ATAL Bronowice - zdjęcie nr 1
ATAL Bronowice - zdjęcie nr 2
ATAL Bronowice - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 54.72 m², 96.1.06
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,72 m²

Piętro:

1 piętro

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,60 m²), balkon (3,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę