Nowe mieszkanie, 55,11 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A505
727 452 zł
13 200 zł /m²
Rata 3 404 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Pułaskiego
Siedlce, ul. Pułaskiego

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
55,11 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,19 m²), taras (7,14 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę