Logo

Nowe mieszkanie, 59,29 m², 3 pokoje, parter, oferta nr A102

699 622 zł

11 800 zł /m²

Rata 3 273 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pułaskiego

Siedlce, ul. Pułaskiego

3 pokoje, mieszkanie 59,29 m², parter, oferta nr A102, Pułaskiego, Siedlce, ul. Pułaskiego
Pułaskiego - zdjęcie nr 0
Pułaskiego - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 59.29 m², A102
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,29 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,00 m²), ogródek (16,14 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę