Nowe mieszkanie, 30,09 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr B401
379 134 zł
12 600 zł /m²
Rata 1 774 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Pułaskiego
Siedlce, ul. Pułaskiego

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
30,09 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,19 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę