Logo

Nowe mieszkanie, 61,19 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr A205

673 090 zł

11 000 zł /m²

Rata 3 149 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pułaskiego

Siedlce, ul. Pułaskiego

3 pokoje, mieszkanie 61,19 m², piętro 1, oferta nr A205, Pułaskiego, Siedlce, ul. Pułaskiego
Pułaskiego - zdjęcie nr 0
Pułaskiego - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 61.19 m², A205
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,19 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,19 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę