Logo

Nowe mieszkanie, 32,67 m², 1 pokój, parter, oferta nr A109

405 108 zł

12 400 zł /m²

Rata 1 895 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Pułaskiego

Siedlce, ul. Pułaskiego

1 pokój, mieszkanie 32,67 m², parter, oferta nr A109, Pułaskiego, Siedlce, ul. Pułaskiego
Pułaskiego - zdjęcie nr 0
Pułaskiego - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 32.67 m², A109
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

32,67 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (3,00 m²), ogródek (11,78 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę